Панчишина Світлана Станіславівна

Кіровоградський міський нотаріальний округ
notar.svitlana683@gmail.com
(0522) 22-29-51
(0522) 32-04-35
(050) 52-69-744
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
8:00 - 15:00 9:00 - 17:00
без перерви
місто Кропивницький (Кіровоград),
вул. Дворцова,
буд. 71/40, кв. 8
Парковка для
клієнтів
Безкоштовний
WiFi інтернет
Свіжа і чиста
вода
Зручні меблі для
очікування
Комфортний
клімат приміщень
Гаряча кава
для Вас
АГРАРНІ РОЗПИСКИ

 Відповідно до частини другої статті 2 Закону "Про аграрні розписки" аграрні розписки можуть видаватися особами, які мають право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення або право користування такою земельною ділянкою на законних підставах для здійснення виробництва сільськогосподарської продукції.

  Якщо право власності на земельну ділянку належить двом і більше співвласникам або право користування належить двом і більше користувачам, аграрні розписки видаються ними спільно. Особи, які спільно видали аграрну розписку, несуть солідарну відповідальність за невиконання своїх зобов'язань.

Примірний перелік необхідних документів для посвідчення аграрних розписок:

1. Документ, що посвідчує право власності або право користування на земельну ділянку (договір купівлі-продажу; державний акт про право приватної власності на земельну ділянку; свідоцтво про право власності на земельну ділянку, свідоцтво про право на спадщину на земельну ділянку; договір оренди/емфітевзису земельної ділянки.

2. Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

3. Паспорт (перевірити наявність вклеєних фото при досягненні 25 і 45 років), ідентифікаційний номер боржника/боржників за аграрною розпискою.

4. Якщо боржник за аграрною розпискою в шлюбі: свідоцтво про шлюб, паспорт, ідентифікаційний номер другого з подружжя.

5. Якщо боржником за аграрною розпискою є юридична особа: Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або Виписка з державного реєстру юридичних осіб, Статут, Протокол загальних зборів про видачу аграрної розписки (з визначенням умов відповідної розписки), Протокол загальних зборів та наказ про призначення на посаду керівника, паспорт представника юридичної особи.

  Розмір плати за вчинення нотаріальних послуг приватним нотаріусом визначається за домовленістю сторін і буде залежати від вартості аграрної розписки, а також обсягу документів, із якими буде працювати нотаріус. Крім нотаріальних послуг, потрібно сплатити 150 грн. за внесення запису до Реєстру аграрних розписок. За внесення записів та надання витягів із Державного реєстру обтяжень рухомого майна стягується додаткова плата: ▪ за внесення до Державного реєстру обтяжень рухомого майна запису, змін і додаткових відомостей до запису – 50 гривень; ▪ за видачу витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна – 50 гривень.


Панчишина Світлана Станіславівна

Кіровоградський міський нотаріальний округ
notar.svitlana683@gmail.com
(0522) 22-29-51
(0522) 32-04-35
(050) 52-69-744
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
8:00 - 15:00 9:00 - 17:00
без перерви
місто Кропивницький (Кіровоград),
вул. Дворцова,
буд. 71/40, кв. 8