Панчишина Світлана Станіславівна

Кіровоградський міський нотаріальний округ
notar.svitlana683@gmail.com
(0522) 22-29-51
(0522) 32-04-35
(050) 52-69-744
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
8:00 - 15:00 9:00 - 17:00
без перерви
місто Кропивницький (Кіровоград),
вул. Дворцова,
буд. 71/40, кв. 8
Парковка для
клієнтів
Безкоштовний
WiFi інтернет
Свіжа і чиста
вода
Зручні меблі для
очікування
Комфортний
клімат приміщень
Гаряча кава
для Вас
Нотаріус

  Нотаріус — це уповноважена державою фізична особа, яка здійснює нотаріальну діяльність у державній нотаріальній конторі, державному нотаріальному архіві або незалежну професійну нотаріальну діяльність, зокрема посвідчує права, а також факти, що мають юридичне значення, та вчиняє інші нотаріальні дії, передбачені законом, з метою надання їм юридичної вірогідності.

  Нотаріус наділений великою кількістю повноважень і на ньому лежить відповідальність перед законом, а в першу чергу - перед людьми. Саме тому, кожен, хто займає сьогодні посаду нотаріуса, повинен бути абсолютно порядною людиною, юридично чистим і професійно бездоганним.

 Нотаріус Панчишина Світлана Станіславівна в нотаріаті з 1984 року. Працювала державним нотаріусом, а згодом і завідуючою Другої державної нотаріальної контори. За сумлінну працю нагороджена грамотами Міністерства юстиції України, почесним знаком та грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації „З любов’ю до людей”. Нотаріат – це моє життя. 

  За ці більше ніж двадцять років нотаріат докорінно змінився. Колись це була непрестижна професія, зараз – бути нотаріусом за честь будь-якому юристу. Але впевнена, що в нотаріаті не можуть працювати люди непринципові та непрофесійні, так звані тимчасові бізнесмени. Нотаріат зараз – це армія досвідчених, високо організованих професіоналів, які об’єднані загальною метою – надання кваліфікованої юридичної допомоги в будь-якій галузі цивільних правовідносин. Нотаріус сьогодні – це юридичний радник, якщо хочете – сімейний юрист. Це людина, яка повинна мати не тільки життєвий, професійний досвід, а й неабиякі знання в галузі психології людських стосунків. Це людина, яка прийде на допомогу своїй колезі, як в професії, так і в житті. Це людина високоморальна та чутлива до будь-яких проблем сучасного життя.  Нотаріат сьогодні – це сучасні офіси та кваліфіковані помічники, це практикуми і семінари, це преса та телебачення. Це – самостійний інститут згуртованої нотаріальної спільноти. Але є і проблеми. За майже 15 років існування приватного нотаріату законодавчо не врегульовані соціальні гарантії нотаріусів. Маючи 30-річний стаж роботи та перераховуючи дуже значні податки до бюджету, нотаріус зараз може розраховувати тільки на соціальну пенсію. Якщо трапляються проблеми зі здоров’ям - соціальні виплати мізерні. Єдиний нотаріат – без поділу на приватних та державних, в демократичній правовій державі, доскональна законодавча база, яка захищає як клієнта, так і нотаріуса від свавілля чиновника та судового свавілля - це мета і мрія кожного сучасного українського нотаріуса. 


Панчишина Світлана Станіславівна

Кіровоградський міський нотаріальний округ
notar.svitlana683@gmail.com
(0522) 22-29-51
(0522) 32-04-35
(050) 52-69-744
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
8:00 - 15:00 9:00 - 17:00
без перерви
місто Кропивницький (Кіровоград),
вул. Дворцова,
буд. 71/40, кв. 8